Naujas Linkuvos KC sezonas – atidarytas!

Spalio 19-osios vakarą, kai ruduo jau įgavo pagreitį, į Linkuvos kultūros centrą sugūžėjo pilna salė žmonių. Čia vyko Linkuvos KC naujojo kūrybinės veiklos sezono atidarymo vakaras – „Kelionė aplink pasaulį“. Viskas prasidėjo nuo stiuardesių, kurios nurodė kaip reiks elgtis renginio metu. 
Pakilus lėktuvui, perskridus Atlanto vandenyną, jis nusileido Meksikoje. Čia visus pasitiko Linkuvos KC vokalo studijos merginų ansamblis „Uždeg“ (vad. V. Bagdonavičiūtė), kuris savo pasirodymu užbūrė ne vieną žiūrovo širdį.
Kita kelionės stotelė buvo Italija.  Čia visų keliautojų laukė Picerijos darbuotojai – Triškonių skyriaus saviveiklininkai. (vad. D. Dovydaitienė)
Trečioji stotelė – Sakartvelas. Jo atstovai – Linkuvos KC vyrų vokalinis ansamblis  „Šiaurys“ (vad. M. Zubas) į sceną atėjo ieškodami savo mylimosios Suliko. 
Įpusėjus kelionei visi apsistojo Prancūzijoje, kur jos dydybę parodė Guostagalio skyriaus saviveiklininkai (vad. V. Jocienė)
Iš Prancūzijos lėktuvas pakilo į egzotiškąją Indiją. Čia įvyko Indiškos vestuvės, kurių metu jaunikiu buvo pasirinktas Pakruojo miesto seniūnas S. Margis. Kiek neįprastas vestuves suorganizavo Bardiškių skyriaus saviveiklininkai (vad. G. Norgailienė)
Apsilankius Indijoje kelionė pakrypo į Rusiją. Lėktuvui pasiekus tikslą visus pasitiko 2012-ųjų metų Eurovizijos dalyvės – „Buranovskiye Babushki“  (Udekų skyriaus kapela „Lakštutės“ (vad. V. Janickienė)) su eurovizine daina – „Party for everybody“.
Lėktuvui sulūžus buvo paskelbta 5 minučių pertrauka, o po jos laukė skrydis į Jungtines Amerikos Valstijas. Čia visus pasitiko atlikėjas Aleksandras Dūnis su grupe, kurie padovanojo neeilinį džiazo koncertą.
Iš JAV lėktuvas pasiekė galutinį kelionės tikslą – Lietuvą. Joje su lietuvių liaudies daina laukė Linkuvos KC folkloro ansambliai „Linkava“ ir „Ratinėls“ (vad. A. Garalevičienė).
Renginio metu buvo nemažai svečių, kurie pasiekus vis kitą šalį, sveikino Linkuvos kultūros centro darbuotojus, o direktorius Methardas Zubas savo kalboje papasakojo kas laukia visų naująjame sezone.

 

Parašykite komentarą