Sezono atidarymo šventė Ačiū 2015

Spalio 23d. vakarą nuskambėjo, Linkuvos kultūros centro naujojo kūrybinės veiklos sezono atidarymo, koncertas „Ačiū 2015“. Susirinkusiuosius pasveikino renginio vedėjai Aelita Garalevičienė ir Virginijus Kacilevičius.
Einantys į sceną renginio svečiai buvo kviečiami fotografuotis prie sienos dekoruotos LKC emblema, kurią sukūrė dailininkė Rūta Valionienė.
LKC direktorius Methardas Zubas džiaugėsi per metus nuveiktais darbais. Kalbėjo apie pasisekusius projektus, kurie paįvairino miesto ir aplinkinių kaimų gyvenimą.
Taip pat sveikinimo žodžius tarė ir nepritrūkti kūrybinių idėjų linkėjo Pakruojo savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė ir Pakruojo kultūros skyriaus vedėja Birutė Vanagienė, Linkuvos seniūnė Gitana Pašiškevičienė, Guostagalio seniūnas Jonas Jocius . Taip pat vakaro svečiams buvo užduodamas intriguojantis klausimas :ką jie veiktų dovanų gavę 1000000 eurų. Visi vienbalsiu daugiau ar mažiau žadėjo dalintis su visais.
Geriausio metų kultūros darbuotojo vardą pelnė Simonas Kilius. Geriausiu metų kolektyvu pripažinta Ūdekų kaimo liaudiškos muzikos kapela „Lakštutės“. Nominantai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Sveikinimus palydėjo pianistės Aurintos Žvirblytės (vadovė Filomena Bieliauskienė) ir solisto Gyčio Vaidžiulio atliekami muzikiniai kūriniai.
Šmaikščiai buvo pristatyti LKC veikiantys skyriai ir laisvalaikio salės. Pagerbtos jų vadovės: Donė Legeza, Virginija Jocienė, Vitalija Vareikienė, Danutė Maižiuvienė, Aušra Ždanko, Danutė Dovydaitienė. Joms įteikti autoriniai dailininkės Rūtos Valionienės ,šiam vakarui, kurti suvenyrai. Scenoje pasirodė Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro šokių grupė „Erdvė“ (vadovė Renata Dambrauskaitė – Pėželienė). ir LKC moterų choras „Mūša“ (vadovas Methardas Zubas).
Nepamiršti ir LKC draugai, nuolatinai kultūrinių projektų rėmėjai ir pagalbininkai. Jiems įteiktos simbolinės padėkos. Į atlikėjų būrį Įsiliejo LKC vokalo studijos merginų tercetas (vadovas Simonas Kilius, Alfrėdas Martūzas), dainininkė Kansuela Maciulevičiūtė, LKC vyrų vokalinis ansamblis „Šiaurys“ (vadovas Methardas Zubas).
Na, o pabaigoje buvo dėkojama saviveiklininkams, kurie negailėdami savo laiko skuba į repeticijas, o koncertais džiugina žiūrovų širdis. Visi buvo pakviesti kartu užtraukti finalinę dainą „Linkuvėla,tu mana“, kuriai žodžius sukūrė Virginijus Kacilevičius.

 

Parašykite komentarą