Sveikiname konkurso „Moliūgų fiesta“ laimėtojus

     Jau keletą metų iš eilės, spalio gale, Linkuvos Vienybės aikštės skveras pasipuošia moliūgų žibintais. O vakarais miesto širdis  nušvinta oranžine šviesa:)
Tęsiant šią gražią tradiciją, norėjome pritraukti daugiau dalyvių. Paskatinti ne tik vaikus, bet ir suaugusius, dalintis savo rankų sukurtu grožiu. Taip pat dalyvaujant vieningame procese, patirti  bendrystės džiaugsmą. 
 Visam šio proceso paskatinimui, paskelbėme konkursą „Moliūgų fiesta“. Kvietėme visus jame dalyvauti ir laimėti saldžius prizus.
      Konkurse dalyvavo 21 moliūgas – žibintas. Visų konkurso dalyvių darbai buvo talpinami elektroninėje erdvėje. O spalio 30 d. visi atėję į Linkuvos Vienybės aikštę galėjo žibntus apžiūrėti gyvai. 
       Konkurso dalyvių kūrinius vertino komisija. Šis atsakingas darbas buvo patikėtas:
Almai Zajarskienei (Linkuvos gimnazijos dailės mokytojai),
Rūtai Valionienei  (Linkuvos kultūros centro dailininkei),
Gitanai Norgailienei (Linkuvos kultūros centro Bardiškių skyriaus vadovei).
        Trijų pagrindinių saldžiųjų prizų dalybas patikėjome Linkuvos kultūros centro facebook paskyros lankytojams. Jie  iki pat lapkričio 4 d. (24:00 val.) nenuilsdami spaudė „patiktukus“ už jiems labiausiai patikusio moliūgo- žibinto nuotrauką. Taigi, žiūrovų sprendimu iš  pagrindiniai prizai atiteko:

Austėjai Grockytei (592 balsai),

Domui Navickui (555 balsai),

Indrei Čėsnaitei (378 balsai).

Vertinimo komisijos prizais apdovanoti:

Rugilė Jusevičiūtė,

Giedrius Niekis,

Bučų šeima.

 Džiaugiamės gausiu dalyvių būriu ir dėkojame visiems, kurie nepagailėjo savo kūrybinio įkvėpimo, laiko, jėgų ir energijos.  Nuoširdus AČIŪ Linkuvos Seniūnijai, konkursui pristačiusiai įspūdingą žibintą. Pasirūpinusiai, kad visi išskaptuoti moliūgai kas vakarą nušviestų Vienybės aikštę. Taip pat visiems mūsų facebook paskyros lankytojams, kurie įnirtingai spaudė „Patiktukus“.  Dėkojame ir tiems tiems, kas atėjo apžiūrėti moliųgų žibintų parodos. 

Iki pasimatymo rudenį, kai vėl kviesime nušviesti mūsų miestą oranžine šviesa.

 

 

0 thoughts on “Sveikiname konkurso „Moliūgų fiesta“ laimėtojus”

Parašykite komentarą