Sveikiname piešinių ir fotografijų parodos – konkurso „STOP VASARA “ laimėtojus

      Varva pirmutinės rudens  dienos. O dar šildantys atostogų įspūdžiai nerimastingai  kužda apie patirtas keliones, nuotykius, vėsaus vandens gelmę, netikėtai šiltą lietų ir paskutinį Vasaros pažadą: – „aš dar sugrįšiu“ ….

       Linkuvos kultūros centras didelius ir mažus kūrėjus kvietė dalyvauti virtualioje piešinių ir fotografijų parodoje – konkurse „Stop vasara“.  Į  šį kvietimą atsiliepė 15 dalyvių iš Jonavos, Pakruojo, Joniškio, Linkuvos, Rupinių k. (Pakruojo, raj.) ir Triškonių k. (Pakruojo raj.) . Jie konkursui pateikė 32 darbus. Kūriniai buvo talpinami Linkuvos KC facebook paskyroje. O šios platformos lankytojai buvo skatinami  balsuoti už labiausiai patikusius piešinius ir fotografijas.

      Paskutinę vasaros dieną visi dalyviai apdovanoti padėkomis. Taip pat nebuvo pamirštas ir žiūrovų nuosprendis. Trims dalyviams, kurių pateikti kūriniai surinko daugiausia „patiktukų“  išdalinti saldūs prizai. Taigi, konkurso prizai atiteko:

        Žygimantui Macevičius (Pakruojis). Jo pagauta akimirka  surinko 333 žiūrovų balsų.

         Gabrieliui Poželai (Linkuva). Jo nuotrauka „Verkiantis dangus“ pelnė 220 balsų.

        Ausmai Mieliauskienei (Pakruojis). Jos vasaros įspūdžius žiūrovai įvertino 201balsu.

    Nuoširdžiai dėkojame visiems , kurie neliko abejingi „Stop vasara“ nuotykiui. Tikimės, kad dalyviai ir žiūrovai patyrė daug gerų emocijų ir margų įspūdžių. Ir visai nesinori tarti „sudie“, o pasąmonėje sukasi vylingasis   „Iki pasimatymo“, kitą vasarą, kai vėl gaudysime džiuginančias akimirkas kartu. 

Na o mums lieka saulėti šios vasaros prisiminimai ir virtuali paroda „Stop vasara“.

 

0 thoughts on “Sveikiname piešinių ir fotografijų parodos – konkurso „STOP VASARA “ laimėtojus”

Parašykite komentarą