Tarpušvenčio koncertai su Linkuvos KC kolektyvais

 

Sulaukus didžiųjų metų švenčių ir belaukiant Naujųjų Linkuvos kultūros centro kolektyvai savo dainomis džiugino visus ir net ne kartą. Gruodžio 27-ąją Pakruojo sinagogoje skambėjo moterų choro „Mūša“ (vad. M. Zubas), vyrų vok. ansamblio „Šiaurys“ (vad. M. Zubas), merginų vok. ansamblio „Uždeg“ (vad. J. Danasienė), solistų Gyčio Vaidžiulio ir Simono Kiliaus dainos.

Už šventinį koncertą dėkojo Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas, tarybos nariai ir kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė, Pakruojo kultūros centro direktorė Renata Budrienė ir Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mokytoja Larisa Šiaulienė.

O gruodžio 28-osios vakare į šventinį koncertą kvietė Linkuvos kultūros centras. Čia buvo paminėtas ir moterų choro „Mūša“ 15-os metų koncertinės veiklos sukaktis. Be visų Linkuvos kultūros centro kolektyvų ir solistų, choro savo dainomis pasveikinti atvyko Ginkūnų ir Aukštelkės jungtinis moterų choras (vad. B. Andriukaitienė), o šokiais džiugino Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro gatvės šokių grupė „Erdvė“ (vad. R. Dambrauskaitė – Pėželienė). Koncerto pertraukos metu sveikinti choro suskubo Pakruojo savivaldybės administracijos direktorė E. Kižienė, Vicemeras J. Juozapaitis, kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja B. Vanagienė, Linkuvos ir Guostagalio seniūnai G. Pašiškevičienė ir J. Jocius bei kiti susirinkusieji. Koncerto pabaigoje visi su žiburėliais sudainavo dainą „Naujieji metai“.

Abu renginius vedė Aelita Garalevičienė ir Žygimantas Macevičius.

 

Parašykite komentarą