Vaikų ir jaunimo dienos Linkuvoje 2015

Linkuvoje birželio 5 – 6 d. praūžė vaikų ir jaunimo dienos.
Birželio 5 d. popietę linkuviečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami prie paminklo Juozui Paukšteliui „Čia mūsų namai“. Improvizuotoje foto-atelje plušėjo nenuilstantis miesto fotografas Vidmantas Pėželis. Visi norintys galėjo prisėsti ant raudonosios sofos ir įsiamžinti pasipuošus skrybėle, ūsais, ar pasiėmus senovinį lagaminą.
Nuo 17 val. Linkuvos Kultūros Centre griaudėjo roko atlikėjų koncertas. Susirinkusiems koncertavo grupė „Valanda“ iš Pasvalio ir Vaškų kultūros namų grupė „Marabu“. O 20 val. buvo rodomas filmas „Emigrantai“ (režisierius Justinas Krisiūnas).
Birželio 6 d. gausus būrys vaikų su broliukais sesutėmis ir tėveliais sugužėjo į Linkuvos Kultūros Centrą. Čia buvo apdovanoti projekto „Susitikime kurti“ piešinių konkurso „Mano svajonė“ ir poezijos konkurso „Eilėraščių pieva“ laureatai.

Piešinių konkurso „Mano svajonė“ prizininkai:
I vieta Eglė Urbonaitė
II vieta Luka Girčytė
III vieta Gabrielė Meškonytė
Eilėraščių konkurso „Eilėraščių pieva“ laimėtojai:
I vieta Jonas Kaziliūnas
II vieta Emilija Pukevičiūtė
III vieta Vakaris Balčiūnas

Padėkos raštus nugalėtojams įteikė Pakruojo meras Saulius Gegieckas ir Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė.
Visus sužavėjo Ingos Norkutės režisuotas Šiaulių dramos teatro spektaklis vaikams „Kukučio kelionė“.
Po spektaklio LKC kiemelyje savo ginkluotę ir aprangą demonstravo policijos pareigūnai. Visi norintys galėjo pasimatuoti neperšaunamą liemenę, šalmą arba pakilnoti ar paliesti šaunamąjį ginklą.
Rimtosios muzikos gerbėjai galėjo pasiklausyti solistų Virgilijaus Noreikos ir Dainiaus Puišio atliekamų kūrinių. Jiems akompanavo koncertmeisterė Lina Giedraitytė. Koncertą vedė muzikologas Viktoras Gerulaitis. Vėliau savo darbo priemones demonstravo ir gaisrinės pareigūnai. Parodė kokia įranga „slepiasi“ gaisrinės automobilyje. Susirinkusieji galėjo išbandyti gaisrininkų naudojamus įrankius. Na o į LKC kiemą įriedėję net keturi MINI COOPER automobiliukai suteikė daug džiaugsmo ir vaikams ir suaugusiems. Jie galėjo ne tik pasėdėti jo viduje, pasukioti vairą. Vaikai kruopščiai juos ištapė pačiais įvairiausiais piešinukais.
Vėliau šventė persikėlė Į Linkuvos parką. Čia gamtos prieglobstyje koncertavo „Naisių vasaros Teatras“. Jie atliko koncertą „beprotiškai fantastiškos maestro Vytauto Kernagio dainos“ . Iliuzionistas Mario Tarasinį užbūrė visus savo miklių rankų triukais. Padainuoti ir pašokti drauge kvietė atlikėja Milita Daikerytė. O gera nuotaika visus užkrėtė muzikinė teatrinė grupė „Antikvainiai kašpirovskio dantys“.

Nuotraukų autorius Fotografas Vidmantas Pėželis

Nuotraukų autorė Rūta Valionienė

 

Parašykite komentarą