Menu Close

Ambrozijos ir Pauliaus Stalionio kalėdinis šou

skelbimas

Nauja programa!  Nauji personažai! Naujos dainos! Nauja humoro dozė!

Prieš dvejus metus Lietuvos publikai pristatę bendrą programą ir net nesitikėję tokio stulbinančio žiūrovų palaikymo, humoro grupė „Ambrozija” ir dainininkas Paulius Stalionis neužmigo ant laurų! Juoko ir neblėstančios energijos viesulu apskrieję Lietuvą, jie nusprendė dar nesudėti ginklų ir paruošti naują, artėjančioms didžiausioms metų šventėms skirtą Kalėdinį šou!

Kol „Ambrozijos” šmaikštuoliai Kęstutis Matelis ir Giedrius Viduolis gamino dar negirdėtus humoro receptus, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis plušėjo įrašų studijoje kurdamas naujas dainas, kurios jau sugulė į ilgai gerbėjų lauktą albumą „Aš tavimi tikiu”.

Po ilgų repeticijų, po bemiegių naktų, šaunusis kolektyvas pagaliau ištarė: „Mums pavyko!

Su beprotiškais Tatos ir Raimondėlio nuotykiais, su iš koto verčiančiais Bobučių liežuvavimais, su pulku nematytų personažų, su ausis ir širdį glostančiais naujais ir visų pamėgtais dainų akordais, humoro grupė „Ambrozija” ir dainininkas Paulius Stalionis sugrįžta, kad vėl  nustebintų, pralinksmintų ir neleistų publikai nuo juoko atsikvėpti iki paskutinės šio renginio akimirkos, kurį naujomis ir netikėtomis spalvomis „nudažo“ šventinė loterija, prizai, dovanos ir, žinoma, Kalėdų senelio palinkėjimai žiūrovams.

Tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių ir pavargote nuo kasdieninės rutinos, žinokite – šis Kalėdinis šou skirtas Jums, o bilietas į koncertą – tikrai gera dovana šv. Kalėdų proga Jūsų artimiesiemsir bičiuliams!

Humoro grupės „Ambrozija” ir Pauliaus Stalionio koncertas Linkuvos kultūros centre vyks gruodžio 28 d. 18 val.

Bilieto kaina:
Išankstinio 15 Lt.
Prieš koncertą – 20 Lt.
Vaikams iki 10 m. – 7,50 Lt.
Bilietai parduodami Linkuvos kultūros centre
pirmadienį – penktadienį nuo 8 iki 17 val.
Tel. pasiteiravimui 8421 64330