Menu Close

Baigėsi „Stop vasara“ nuotykis

Štai ir baigėsi Linkuvos kultūros centro organizuojama stovykla „Stop vasara“. Tiek daug nuveikta. Dar daugiau patirta. Šiandiena visi, visi stovykloje dalyvavę vaikai susitiko Linkuvoje. Čia vyko stovyklos uždarymo šventė.
Garsiais plojimais scenoje pasitikti Bardiškių skyriaus jaunieji aktoriai vadovaujami Gitanos Norgailienės. Jie parodė spektaklį „Kiškis drąsuolis“. Taip pat išdalyti fotografijų konkurso „Stop vasara“ prizai.
O Linkuvos kultūros kiemelyje laukė vasariškos staigmenos. Pati pelytė Minė mokė burtažodžių ir kvietė vaikus žaisti kartu. O kur dar milžiniškų burbulų pūtimas ir gaudymas. Piešimas ant veidukų padėjo kiekvienam pavirsi į vasaros herojų.
Kantrybės mokėsi visi norėję ragauti cukraus vatą. Ir buvo daug, daug juoko, kai visas kiemelis paniro putų jūroje!
Nuoširdžiai dėkojame Linkuvos kultūros centro skyrių darbuotojoms ir jų pagalbininkėms bibliotekininkėms, vaikų dienos centrų vadovėms. Vasara – tikriausiai pats laukiamiausias ir kartu pats trumpiausias metų laikas. Ačiū už Jūsų laiką ir nepaprastą indėlį organizuojant stovyklos „Stop vasara“ veiklas. Jūsų dėka kaimo vaikų vasara nusidažė nuotykių, potyrių ir žinių spalvomis.
Linkime šiltos ir saulėtos likusios vasaros. Iki kitų susitikimų 🙂