Menu Close

„Būčiau paukštis aš…“

Ne paslaptis, kad paukščiams išskrendant , Linkuvos kultūros centro darbuotojai grįžta. Grįžta su nauja jėga, nauja viltimi, naujomis kūrybinėmis idėjomis.
Spalio 22d. vakarą Linkuvos kultūros centras žiūrovus pakvietė į naujojo kūrybinės veiklos sezono atidarymo šventę. Grakštus Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo šokėjų šokis atlydėjo visus Linkuvos kultūros centro, bei jo skyrių kolektyvų vadovus. Čia jie stovėjo scenoje prieč savo ištikimiausius žiūrovus. Nuoširdūs, paprasti, be dirbtinio blizgesio – tiesiog buvo savimi. Visiems jiems nuoširdžius linkėjimus ir gėles teikė Pakruojo rajono savivaldybės atstovai. Tai mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius ir kultūros, paveldosaugos ir viešūjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė.
Vienas po kito, lydimi trumpų istorijų apie kultūros centro ir skyrių veiklą, pasirodė kolektyvai. Žiūrovai negailėjo plojimų: Pašvitinio skyriaus duetui, Linkuvos KC chorui „Mūša“,Fokloro ansambiams „Linkava“, „Ratinėls ir „Beržutėls“ su instrumentine grupe. Taip pat Linkuvos KC vokaliniam ansambliui „Šiaurys“, Triškonių laisvalaikio salės papelai, Ūdekų skyriaus liaudiškos muzikos kapelai „Lakštutės“. Neapsieita be jaunimo grupės „Septima“.
Gražių linkėjimų pažėrė svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo nario Liudo Jonaičio padėjėja, Linkuvos seniūnės pavaduotoja Valda Navickienė, Linkuvos socialinės globos namų pavaduotoja Solveiga Zaleskienė, Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė, Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narė Erika Kižienė.
Pertaukos metu žiūrovių širdis kaitino jaunikis iš pačios Amerikos. O ištikrūjų šmaikščiai pokštavo Ūdekų skyriaus teatro artistai.
Po pertraukos scenoje liejosi įmantrios Šiaulių pučiamųjų orkestro melodijos ir solistų atliekamos dainos.