Menu Close

Linkuvos vardai sugulė knygoje

Nertukus per pasaulį risis holokausto aukų atminimo akcija „Mes Prisimename“ / „WE Remember“. Simboliška, šiandiena buvo susitikti Linkuvos kultūros centre ir pasikalbėti apie  gyvenimą.  Gyvenimą, kitados virusį akmenimis grįstose Linkuvos štetlo gatvelėse. Net ir šiandiena, už daugelio žydams priklaususių  pastatų durų, verda gyvenimas. Nors jų statytojų likimus negailestingai pasiglemžė neramaus laikmečio dulkės.

Pakruojo verslo informacijos centras jau ne pirmus metus vykdo atminties išsaugojimo  projektą. Jo metu siekiama įamžinti Pakruojo rajone gyvenusios žydų tautos atminimą. Šiandiena visuomenei buvo pristatyta knyga „Linkuvos vardai“. Lietuvių ir anglų kalbomis parašytoje knygelėje užčiuopamas to laikmečio miesto gyvenimo pulsas. Iš užmaršties sugrįžo kitados Linkuvoje gyvenę, dirbę ir kūrę žmonės.

Teksto ir nuotraukų autorius Rolandas Pupinis dosniai dalijosi žiniomis ir patirtimis įkvėpusiomis imtis šio atsakingo darbo.  To rezultatas- miestas  jo žmonės  ir istorija apglėbianti visą pasaulį.