Menu Close

Projektas „Tokia esu“ prasidėjo!

Linkuvos kultūros centre ketvirtadienio vakarą šurmuliavo moterys. Jas kūrybinei veiklai subūrė projektas “Tokia esu“.  Viena iš jo veiklų – savaitgalinė stovykla moterims. Stovyklos tikslas – įvairiapusiškai skatinti dalyvių kūrybiškumą, patirti pažinimo džiaugsmą.

Taigi,  ketvirtadienis, pirmoji stovyklos diena, kupina jaudulio ir  naujų potyrių! Ji prasidėjo nuo artimesnės pažinties su dailininke Laimute Veličkiene. Edukacinėje programoje  projekto dalyvės susipažino su  vitražais. Jų kūrimo technika. Piešė būsimų vitražų eskizus.

 

Kita stovyklos diena vėl atnešė naujų patirčių. Kartu su edukatore Daiva Srupskelyte dalyvės nėrė į dar neregėtą muilo pasaulį. Į gražias formeles suguldytos kvapnios žolelės muilo bazės pagalba virto muiliukais. O gražiai supakavus, papuošus pačių kurtais atvirukais – šildančia dovanėle pirmiausia sau… ir artimui.
Sekmadienio užsiėmimas kvietė nerti į garsų pasaulį. Po išsamaus kvėpavimo pratimų instruktažo varpeliai,  grojantys dubenys, gongai, metalofonai ir kiti instrumentai palydėjo stovyklos  dalyves į vidinį pasaulį. Po terapijos vyko atvira diskusija apie potyrius. O paskui ir pažintis su instrumentais, laikančiais tuos stebuklingus garsus.