Menu Close

Romansų vakaras „Sutikime šventes Rambyne“

Kartą metuose, Linkuvos kultūros centre duris atveria romantiškasis restoranas “Rambynas“.
Iš baltojo gramofono pasklido melodija ir visi nusikėlė į 1928 metus, kai legendiniame restorane virte virė gyvenimas perpintas meilės prisipažinimais ir… muzika.
Lyg sename kino filme, skambėjo eilės apie žiemą šiltus jausmus ir jaudulį. O ilgesingus romansus apie amžiną meilę atliko: Biržų kultūros centro šeiminis Laimos ir Artūro Aukštuolių duetas. Linkuvos kultūros centro folkloro ansamblis „Linkava“. Joniškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Harmonija“. Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalo studija „Cukraus pudra“. Pakruojo kultūros centro Pamūšio skyriaus moterų ansamblis “Radasta“. Ypatingas vakaro svečias – ansamblis „Nalšia“. Tiesa kiek praretėjęs, tačiau nestokojantis skambesio. Žiūrovus kvietė, nors mintimis, sugrįžti į tą palaimingą laiką kai, širdyje liepsnojo pirmoji meilė. O daina buvo pirmoji pagalbininkė jai išreikšti. Taip ir dainavome visi kartu iš visos širdies.
Nuskambėjus koncerto paskutiniams akordams Linkuvos kultūros centro direktorius Methardas Zubas linkėjo , kad ateinančiais Naujaisiais Metais ir žiūrovai ir atlikėjai dažniau susitiktų kultūros centre.
Renginį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba, Pakruojo rajono savivaldybė.