Menu Close

SAUSIO 13-OJI LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Sausio 13-oji- data žyminti tautos vienybę. Tos nakties, kai viltis buvo stipresnė už baimę, o daina – galingesnė už ginklą, nepamiršime niekada.
Ryte, vėjyje plazdant trispalvei, Linkuvos kultūros centras jungėsi prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ Languose mirgėjo atminimo žvakutės. Rimties minutėlę, prisiminti tų dienų įvykiai.
O nuo ankstyvo ryto, Linkuvos miesto Vienybės aikštėje, vienas po kito skleidėsi neužmirštuolių žiedai. Nuoširdžiai dėkojame Linkuvos seniūnijai. Linkuvos gimnazijai. Linkuvos specialiajai mokyklai. Linkuvos savarankiško gyvenimo namams ir visiems kitiems žmonėms prisidėjusiems prie šios akcijos. Jūsų dėka, draugystė, bendrystė ir vienybė pražydo gražiausiais žiedais.
Simboliškų laužų ugnys kvietė burtis Linkuvos Švč. Mergelės Marijos Škaplerinės bažnyčioje. Buvo aukojamos Šv. Mišios už laisvės gynėjus. Po mišių, nuvilnijus Tautiškai Giesmei, žiūrovus sveikino Linkuvos seniūnė Gitana Pašiškevičienė. Bažnyčios skliautus užpildė Linkuvos bibliotekininkių Rasmos ir Nijolės skaitomos eilės ir kultūros centro folkloro ansamblio „Linkava“ atliekamos dainos.