Menu Close

„Stop vasara“ vasariškas nuotykis su Linkuvos kultūros centru

  Įsibėgėjant vasarai Linkuvos kultūros centras su kūrybine studija „Bitutės“ (Vad. R. Valionienė) priešakyje organizavo dienos stovyklą šeimoms „Stop vasara“.

   Stovykloje ir vaikai ir suaugusieji rado įtraukiančių veiklų, kurios įkvėpė juos vasariškiems nuotykiams.           Kartu buvo smagu  aitvarus gaminti ir  paskraidinti.  Praktikoje pritaikyti pačių sugalvotas veiklas miesto  žaidimų aikštelėse. Atrasti Linkuvos bibliotekos žaidimų ir knygų erdves. Dalyvauti „Vasara su knyga“ iššūkyje. O ir patiems  rašyti ir apipavidalinti knygutes apie stovyklautojų nuotykius. Gamtinių medžiagų pagalba kurti nuotaikingus portretus. Vieną dieną pabūti  visos Lietuvos karaliumi. Sužinoti, kaip atrodo laiškas atkeliavęs iš kitos pasaulio pusės. Kartu stovyklauti ir tyrinėti gamtą.

   Nuoširdžiai dėkojame stovyklos „Stop vasara“ draugams Linkuvos bibliotekai ir nenuilstančiai bibliotekininkei Rasmai Mieliaukaitei, kuri nuolatos mus įkvepia naujiems atradimams.

   Stovyklai pasibaigus, nuotykiai su Linkuvos kultūros centru tęsiasi ! Visus Jus kviečiame  tapti idėjos „Stop vasara“ dalimi.  Dalyvaukite virtualioje  piešinių ir fotografijų parodoje – konkurse „Stop vasara“,dalinkitės nepamirštamomis vasaros akimirkomis. 

   Dalyvių darbais pasigrožėti galima Linkuvos kultūros centro faceboook paskyroje. Patiko fotografija? Nepatingėkite atsidaryti nuotraukos ir palikti „Patiktuką“. Vasaros pabaigoje trys konkurso dalyvius, kurių fotografijos bus surinkusios daugiausia „Patinka“ , apdovanosime saldžiais prizais.