Menu Close

Stovykla „Tokia esu“ tęsiasi!

Rugsėjo 17d. vakarą pažintis Su Linkuvos socialinės globos namų molio dirbtuvių meistrais vadovaujamais Daivos Kazokaitienės atnešė daug netikėtų patirčių . Moterys apžiūrėjo  molio dirbtuvėse sukurtus gaminius. Sužinojo apie molio savybes, jo apdorojimo galimybes. Meistrai  Tomas ir Liudas  padėjo edukacijos dalyvėms pasigaminti po lėkštę. Susidraugauti su molio žiedimo ratu. Smagių emocijų kupinas vakaras.

Rudeniškai šiltą šeštadienio popietę į Linkuvos kultūros centrą rinkosi besidomintys kosmetinių tepalų, su bičių vašku, gamyba. Be galo miela edukatorė, savo srities žinovė Kristina Šilinskienė Naktižiedė, pateikė daug informacijos apie gamtos augalijos pritaikymą kosmetikoje, dalinosi savo žiniomis su lankytojais, atsakinėjo į jų užduodamus klausimus. Susitikimo metu vyko natūralaus produkto gamyba, kurį išbandėme visi. Vykdomo projekto „Tokia esu“ edukacija paliko gilų įspūdį ir gerą patirtį, kaip patiems pasigaminti natūralių kosmetinių priemonių. Didelė padėka Kristinai Šilinskienei, jos šiltai asmenybei ir jos dėka, sugrįžimui į gamtą.

Savaitgalinėje stovykloje moterims sekmadienio popietę buvo jaučiamas kūrybinis jaudulys. Su edukatore Laimute Veličkiene toliau buvo kuriami dalyvių vitražai. Kruopščiai apvedžiojus eskizą pagaminti lekalai. Ir ant stiklo, pamažu, detalė po detalės nugulė spalvota mozaika.

Stovyklą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Pakruojo raj. savivaldybė.