Menu Close

Sveikiname konkurso „Moliūgų fiesta“ laimėtojus!

/>Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą… baigėsi ir Linkuvos kultūros centro organizuotas konkursas “Moliūgų fiesta“…
Konkursas vyko Linkuvos kultūros centro socialinio tinklo facebook paskyroje. Čia buvo talpinamos atsiųstos nuotraukos su išskaptuotais moliūgai – žibintais. Džiaugiamės gausiu dalyvių būriu Jų buvo net 31. Paskyros lankytojus kvietėme ne tik grožėtis išmoningai dekoruotais žibintais, bet ir atiduoti balsus už labiausiai patikusius kūrinius. Iki pat lapkričio 4 d 24:00 val. tarp dalyvių vyko arši kova. Mūsų linksmoji statistika sako, kad konkursas iš viso sulaukė 3211 balsų.
Neliko nuskriausti ir Linkuvos miesto gyventojai bei svečiai. Pačioje miesto širdyje, Vienybės aikštę oranžine šviesa nušvietė konkurso „Moliūgų fiesta“ dalyvių kūriniai.
Šiais metais Pakruojo turizmo centras kvietė keliauti po Pakruojo kraštą moliūgų žibintų keliu. Į šį maršrutą buvo įtraukta ir Linkuva. Taip pat į savo įrengtus moliūgų – žibintų kiemelius kvietė užsukti ir Linkuvos kultūros centro skyriai. Tikras moliūgų vakarėlis įsisiūbavo Ūdekuose. Iš tolo keleiviams mojo Triškonių laisvalaikio salėje sukurti moliūgai. Smagiai fotosesijai kvietė stabtelėti moliūgų žibintai Pašvitinyje. Šurpuliukai per kūną bėgo Bardiškiuose. Tikri oranžiniai linksmuoliai pūpsojo Mikoliškyje.
Pagaliau lapkričio 5d. sužinojome, kas tapo konkurso „Moliūgų fiesta“ laimėtojais. Taigi, nuoširdžiausi sveikinimai ir saldūs prizai keliauja:
Tajui Bajerui (jam Linkuvos kultūros centro facebook paskyros lankytojai skyrė 371 balsus iš jų : 308 „Patinka“, 61 „Širdelės“ ir 2 „Rūpi“).
Austėjai Grockytei ( jai atiteko 284 balsai iš jų: 230 „Patinka“, 53 „Širdelės“ ir 3 „Rūpi“).
Domui Stankūnui ( jis gavo 230 balsus iš jų: 196 „Patinka“, ir 34 „Širdelės“).
Nuoširdžiai dėkojame Linkuvos seniūnijos darbuotojams už pagalbą organizuojant moliūgų parodą vienybės aikštės skverelyje. Nuoširdus AČIŪ už tai, kad kiekvieną vakarą Vienybės aikštės skverelyje sumirgėdavo žiburėliai.
Linkuvos gimnazijos bendruomenei, papuošusiai skverelį gražuoliais moliūgais.
Linkuvos specialiosios mokyklos bendruomenei ir Linkuvos lopšeliui darželio „Šaltinėlis“ bendruomenei, iš pačių pradžių tapusiais neatsiejama konkurso „Moliūgų fiesta“ dalimi.
Visiems, visiems dalyviams. Jūsų dėka Mūsų miestas atrodė tikrai stebuklingas.
Visiems facebook paskyros lankytojams, mums Jūsų palaikymas laaabai svarbus.