Menu Close

Teatrų festivalis „Paslaptis 2021“

Rugsėjo 24-25 dienomis teatrų mėgėjai sugūžėjo į Linkuvos kultūros centrą. Čia juos sukvietė tradicinis teatrų festivalis „Paslaptis 2021“. Nors, pandemijos siunčiami iššūkiai pakoregavo festivalio programą, žiūrovai pamatė dvi puikia komedijas.
Šeduvos kultūros ir amatų centro mėgėjų teatras „Škac“ (režisierė Izolina Staniulienė) scenoje pasakojo J. Mackonio pjesės „Piršliai“ vingrybes.
Tauragės liaudies teatras ( režisierė Genovaitė Urmonaitė) narpliojo K. Čiplio- Vijūno pjesės „Bobutės susipyko“ bylą.
Abi festivalio dienas buvo apdovanojami aktoriai atlikę geriausią moters ir vyro vaidmenį. O kam atiteks šie prizai, sprendė žiūrovų atstovai. Šį kartą jais sutiko tapti Pakruojo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius. Pakruojo rajono savivaldybės kultūros, viešųjų ryšių ir paveldosaugos skyriaus vedėja Renata Budrienė. Taip pat Linkuvos kultūros centro Ūdekų skyriaus vadovė kultūrinei veiklai ir režisierė Vitalija Vareikienė.
Festivalio žiūrovai taip pat buvo apdovanoti. Kiekvienam atėjusiam į spektaklį 24d. buvo įteikta „žiūrovo kortelė“. Žiūrovų atėjusių į spektakliu abi dienas, kortelės dalyvavo loterijoje. Lemtinguosius burtus atlikti buvo pakviesta režisierė Genovaitė Urmonaitė. Ji ištraukė 9 laiminguosius, kurie spalio 10d. vyks pažiūrėti Valstybino Šiaulių dramos teatro spektaklio „Bagadielnia“ ( režisierius Aleksandas Špilevojus).