Menu Close

Teatrų festivalis „Paslaptis 2022“

Vasario 17 d. Linkuvos kultūros centras atidavė duoklę Pakruojo rajono mėgėjiškam teatrui. Džiaugiamės, kad tikrai turime iš ko pasirinkti! Juk kiekviename kultūros centrų skyriuje veikia didesnis ar mažesnis mėgėjų teatro kolektyvas.
Festivalio programoje žiūrovams buvo siūloma pamatyti net du spektaklius. Deja, šių dienų iššūkiai pasivijo Pakruojo KC Rozalimo skyriaus mėgėjų teatrą. Nuoširdžiai linkime jiems sėkmės ir tikimės, kad festivalio scenoje plojimais sveikinsime juos kitą kartą.
O su žiūrovais nuo scenos sveikinosi Linkuvos KC Ūdekų skyrius dramos kolektyvas. Jų parodyta komedija „Paršo gaudynės“ pastatytą pagal. K. Sajos pjesę. Spektaklio režisierė – Vitalija Vareikienė.
Spektaklis apie paprasto kaimo gyvenimą, tarpusavio santykius, meilę ir netradiciškai tradicinius problemų sprendimus. Žiūrovai išvydo tuos laikus, kad kiekviename kaime gyvenimas sukosi apie ūkį. Gerame ūkyje visus svarbius reikalus spręsdavo vyrai. Kas nors kartą gyvenime augino paršą, tas žino, jam pasprukus – gero nelauk. O ypač tada, kad jo gaudynėmis pasirūpina vyrai….
Slapta festivalio komisija taip pat atliko savo darbą. Už geriausią moters vaidmens atlikimą Vincenta – Daiva Naudžiūnienė. O spektaklyje Pijų Didjonį vaidinęs Laimutis Bartašius pelnė geriausio vyro vaidmens atlikėjo titulą.